Професійні фрустрації в контексті становлення особистості конкурентоспроможного педагога
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2009.17.136115Анотація
Проведений теоретичний аналіз проблеми професійних фрустрацій педагога розкриває специфіку емоційної напруженості його професійної діяльності. Розкриття функцій та стрес-факторів педагогічної діяльності конкретизує основні емоційні та поведінкові реакції педагогів, які виникають за умов дії особливих обставин критичної ситуації. Ситуаційний підхід класифікації фрустраторів педагогічної діяльності дає змогу визначити зміст емоціогенних реакцій у сфері професійної взаємодії. Характеристики стереотипності та ригідності фрустраційної поведінки, що виражається у зниженні стійкості психічних процесів, розгубленості та втраті контролю, деталізують умови виникнення професійних деформацій педагогів
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.