Ефективність дидактичного методу Гарного початку на уроках музики з учнями спеціальних шкіл
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2008.13.136041Анотація
Автор представляє французький метод, який називається Метод Гарного початку, застосований у Польщі Б. Богдановичем. Показана його ефективність і дидактичні можливості на прикладі спеціального тестування учнів спеціальної школи під час уроків музики. Метою тестування було визначення впливу музики на уроках, що проводяться з використанням GSM на оптико-слухо-моторної координації розвитку декількох дітей-інвалідів. Цей метод може бути використаний при навчанні дітей з відповідними порушеннями психо-моторного розвитку.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.