Концепция рефлексивного капитала территориальных сообществ: психологические ресурсы общественных трансформаций
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2010.11.136280Аннотация
На основе концепции рефлексивной модернизации общества У. Бека ставится задача осмысления психологических ресурсов перманентных общественных трансформаций. Выделяются групп-рефлексивные функции разделяемой реальности и удерживания разных образов реальности, производных от принадлежности субъекта разным сообществам. Предлагается голографический концепт рефлексивного капитала территориальных сообществ, раскрывается способ его конструирования на различных этапах исследования.
Загрузки
Опубликован
Выпуск
Раздел
Лицензия
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.