Концепція рефлексивного капіталу територіальних спільнот: психологічні ресурси суспільних трансформацій
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2010.11.136280Анотація
На засадах концепції рефлексивної модернізації суспільства У. Беха ставиться завдання осмислення психологічних ресурсів перманентних суспільних трансформацій. Виділяються груп-рефлексивні функції поділення реальності й утримання різних образів реальності, похідних від належності різним спільнотам. Пропонується голографічний концепт рефлексивного капіталу територіальних спільнот, розкривається спосіб його конструювання на різних етапах дослідження.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.