Типологічні детермінанти розвитку потенціалу спів-залежної особистості
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2010.11.136247Анотація
У статті пропонується новий погляд на феномен спів-залежності. Показано, що спів-залежність носить загальний характер (у нашому швидко мінливому суспільстві всі ми опиняємося так чи інакше спів-залежними: від коханих, рідних, дітей, клієнтів, начальства, ЗМІ, реклами і т. д.). У дослідженні використана система типів особистості на базі таких її когнітивних характеристик, як раціональність — ірраціональність і ставлення до світу і до себе. Для різних типів особистості ситуація, в якій актуалізується спів-залежність, буде різною.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.