Потенціал особистісного здоров’я військовослужбовців державної прикордонної служби
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2009.17.136124Анотація
Статтю присвячено розкриттю специфічності потенціалу особистісного здоров’я фахівців-прикордонників. В умовах несення прикордонної служби особистісне здоров’я людини вміщує низку фізіологічних та психологічних стрес-факторів. Окреслення основних принципів та завдань психологічного супроводу професійної діяльності дає змогу конкретизувати його ефективні методичні засоби забезпечення особистісного здоров’я прикордонників. Деталізація можливих напрямків роботи щодо збереження особистісного здоров’я військовослужбовців презентована у відповідних модулях — навчання навичкам самоконтролю і саморегуляції, засвоєння прийомів та технік релаксації, оволодіння навичками ефективного спілкування, формування навичок позитивного мислення.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.