КОГНІТИВНО-ПОВЕДІНКОВА ТЕРАПІЯ В СУЧАСНІЙ ПСИХОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2014.2(32).135105Ключові слова:
когнітивно-поведінкова терапія, методи КПТ, тривожність, депресіяАнотація
В статті висвітлюються основні положення нового для України напряму психотерапії — когнітивно-поведінкової терапії (КПТ). Наводиться коротка історія формування КПТ та сутність її трьох «хвиль», викладаються основні когнітивні та поведінкові методи, що використовуються в КПТ. Зважаючи на високу ефективність КПТ щодо допомоги індивідам з граничними нервово-психічними розладами, пропонується більш активно залучати фахівців з психічного здоров’я в професійне навчання КПТ.##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.