ГЕНДЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ МОТИВАЦІЙНОЇ СКЛАДОВОЇ БРЕХНІ
DOI:
https://doi.org/10.18524/2304-1609.2015.2%20(36).134860Ключові слова:
брехливість, гендерні відмінності, мотиваціяАнотація
В статті аналізується мотиваційний аспект такого явища, як «брехня». Дається історичний огляд праць, які присвячені дослідженню його природи, а також розглядаються гендерні відмінності в мотивації використання брехні, які можуть провокувати стійку схильність до зумисної нещирості у спілкуванні.Посилання
Dubrovskij D. I. Obman. Filosofsko-psihologicheskij analiz (The deceit. The philosophical and psychological analysis). Moscow, Canon, 2010, 336 p.
Znakov V. V. Voprosy psihologi, 1999. no. 6, pp. 59–70.
Frij O. Detekcija lzhi i obmana (Detecting Lies and Deceit). Moscow, Olma-Press, 2005, 314 p.
Jekman P. Psihologija lzhi (Telling lies). St. Petersburg, Piter, 1999, 272 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Правовласниками опублікованого матеріалу являються авторський колектив та засновник журналу на умовах, що визначаються видавничою угодою, що укладається між редакційною колегією та авторами публікацій. Ніяка частина опублікованого матеріалу не може бути відтворена без попереднього повідомлення та дозволу автора.
Публікація праць в Журналі здійснюється на некомерційній основі.
Після публікації автор має право опублікувати свою роботу в будь-якому іншому засобі масової інформації без дозволу редакції журналу, без посилання на журнал, але з повідомленням редакційної колегії журналу про публікацію своєї роботи в іншому засобі масової інформації.
Редакція має право віддати роботу автора на публікацію до іншого засобу масової інформації, але з дозволу автору.
Положення про конфіденційність
Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.