Вісник Одеського національного університету. Психологія

Журнал «Вісник Одеського національного університету. Серія Психологія» є фаховим виданням України і має мету інформувати читачів про нові наукові дослідження у сфері психологічної науки.
У журналі друкуються статті та короткі повідомлення, в яких наведені оригінальні результати теоретичних досліджень і огляди з актуальних проблем за тематикою видання.
Статті публікуються українською, російською або англійською мовами.
Науковий журнал «Вісник Одеського національного університету. Серія Психологія» видається з 1999 року (з травня 2019 він називається «Психологія та соціальна робота» ). У 2019 журнал як друкований засіб масової інформації пройшов державну реєстрацію і тепер видається під новою назвою. Журнал є друкованім виданням, що відображає події наукового життя та сучасні наукові дослідження, які проводяться в Південноукраїнському регіоні України та за його межами.
Журнал є друкованим виданням, яке зберігає традиції теоретико-методологічної обґрунтованості і виваженості у викладенні наукових фактів, що склалися Одеському національному університеті під керівництвом таких відомих вчених як М.М. Ланге, С.Л. Рубінштейн, Д.Г. Елькін, І.Г. Білявський, Б.Й Цуканов.
В Одеському національному університеті сформувалась з кінця 60-х років XX наукова школа «Психологія диференціації часу» яку очолив доктор педагогічних наук (з психології), професор Д.Г. Елькін, продовжив займатися темою "Психологія часу" професор Цуканов Б.Й. Наприкінці 80-х р. в Одеському університеті склався другий потужний напрямок, наукова школа «Історична психологія» під керівництвом професора І.Г. Білявського.
На теперішній час утілюючи сучасні науково-методологічні розробки в вітчизняній та зарубіжній психологічний науці на кафедрах відділення "Психологія" існують різні науково-дослідницькі теми, в рамках яких проводяться дослідження та науково-практичні конференції із залученням фахівців нашої країни ті зарубіжжя.
Будемо раді співпраці!
З повагою, редакція журналу.

Анонси

 
Жодних анонсів не було опубліковано.
 
Більше анонсів...